Přejít k hlavnímu obsahu webu
Úvod » Vaření, grilování a doplňky

Pro vaření a přípravu vašich oblíbených pokrmů se určitě neobejdete bez malých spotřebičů do kuchyně.

V Elektru Zelenka si přijde na své každý. Vybrat si u nás můžete z kvalitních rychlovarných konvic, šikovných a praktických kuchyňských robotů, elektrických i plynových grilů, horkovzdušných fritéz, Smoothie mixérů a šlehačů, nebo velké nabídky parních a elektrických hrnců.

 

Domácí pekárny

Patříte mezi milovníky čerstvého pečiva? Pokud ano, určitě by vám doma neměla chybět domácí pekárna pro přípravu poctivých pokrmů. Díky domácí pekárně si například můžete snadno připravit skvělý křupavý chléb. Pro přípravu bude stačit nasypat potřebné suroviny do pekárny a spustit program na pekárně. Pekárna se o vše postará.

Přijďte se podívat k nám do prodejny a vyberte si domácí pekárnu, která vám provoní celý váš domov.

 

Elektrické hrnce

Elektrické hrnce jsou velkým pomocníkem při přípravě zdravých pokrmů. Tyto hrnce vynikají zejména jejich praktičností a bohatými funkcemi. V Elektru Zelenka pro vás máme připravenou pestrou nabídku různých druhů elektrických hrnců.

 

Parní hrnce

Věděli jste, že jeden z nejzdravějších způsobů přípravy jídla je v páře? A přesně tento způsob využívají tyto parní hrnce. Není-li vám lhostejný způsob připravování vašich pokrmů, doporučujeme vám se zamyslet nad pořízením parního hrnce.

Obrovskou výhodou tohoto hrnce je možnost připravovat více pokrmů současně. Potraviny se rozdělí do uzavřených boxů a můžeme tak připravit maso, omáčku i přílohu najednou bez spojení chutí.

 

Fritézy

Fritovací hrnce, nebo-li fritézy jsou velice oblíbeným pomocníkem při přípravě rychlých smažených pokrmů. Fritézy mohou mít různé velikosti a rozdílné materiály. Fritézy mohou být horkovzdušné, nebo s olejem.

Horkovzdušné fritézy jsou ideální volbou, pokud jste zastáncem zdravějšího stravování. Tyto hrnce umožňují přípravu jídel s malým množstvím použitého oleje. Fritézy s olejem jsou v domácnostech poměrně oblíbené. V těchto fritézách se celé potraviny ponoří do oleje a fritují se ponořené v oleji.

 

Grily

Už vás nebaví připravovat většinu pokrmů na pánvi? Vyzkoušejte stolní, nebo kontaktní gril. Tento pomocník nám dává možnost celoročního grilování v komfortu vaší kuchyně, nebo třeba na balkoně.

Pořídit si můžete například kontaktní gril, přiklápěcí gril, který griluje oboustranně, rychleji a snáz. Při grilování v tomto grilu nemusíte pokrmy obracet a řada těchto grilů je vybavena šikovnými funkcemi, díky kterým dokáže rozpoznat stav připravovaného pokrmu.

Přejete-li si přece jenom gril, na kterém můžete pozorovat jak vám pokrmy mění barvu ke stavu připravenosti pro servírování? Pokud ano, ideální volbou pro vás by mohl být stolní gril. Gril tohoto typu vám nabídne větší plochu pro grilování a umožní připravovat společně například maso se zeleninou.

Přijďte se podívat na prodejnu Elektro Zelenka a společně pro vás vybereme ten nejlepší gril, který nebudete chtít přestat používat.

 

Kuchyňské roboty

Kuchyňský robot je skvělý pomocník, vybavený velkým množstvím funkcí a bohatým příslušenstvím, do každé kuchyně.

Dnes máme k dispozici spousty kuchyňských robotů a vybrat si toho správného může být náročné. Pro správný výběr bychom si měli určit proč robota potřebujeme a k čemu ho budeme využívat. K řadě kuchyňských robotů je možné dokoupit další nástavce pro přípravy náročnějších pokrmů.

Nejste si jistý, zda kuchyňský robot využijete? Navštivte nás na naší prodejně a poradíme vám, jestli pro vás bude kuchyňský robot tou správnou investicí.

 

Mixéry a šlehače

Mixéry a šlehače jsou další z řady skvělých pomocníků do vaší kuchyně. Ať už budete potřebovat pomoci s vařením, nebo pečením, tito kuchynští pomocníci tu jsou pro vás.

V sortimentu našeho obchodu Elektro Zelenka naleznete širokou nabídku mixérů pro rozsekání surovin a šlehačů pro pomoc s mícháním těsta, nebo rozšlehání smetany.

 

Rychlovarné konvice

V žádné domácnosti by rychlovarná konvice neměla chybět. Díky tomuto kuchyňskému pomocníku nemusíte náročně a zdlouhavě vařit vodu v hrnci na sporáku, ale jednoduše nalijete vodu do rychlovarné konvice a za pár minut máte vroucí vodu připravenou.

U nás na prodejně Elektro Zelenka naleznete rozmanitou nabídkou rychlovarných a nerezových rychlovarných konvic s řadou funkcí, které využijete například při přípravě vašich oblíbených čajů.

Aktuality

16.10.2019

Přechod na nové digitální televizní vysílání DVB-T2

přechod na digitální televizní vysílání dvb t2
Týká se přechod na nové digitální televizní vysílání i mě? Jestliže přijímáte...

více aktualit


Otevírací doba

PO – PÁ: 8 – 17:00 hod.
SO: 8 – 11:30 hod.

774 954 939