Přejít k hlavnímu obsahu webu
Úvod » Sortiment » Dům a zahrada

Bezdrátové zvonky

Bezdrátové zvonky už dnes nemusí být pouze zařízení, díky kterému vás někdo může upozornit, že je právě před dveřmi.

V nabídce bezdrátových zvonků můžeme naleznout nejen klasické bezdrátové zvonky, které jsou nejpoužívanější, ale také zvonky, které jsou vybaveny videotelefony. Díky videotelefonům si můžete z pohodlí domova prohlédnout, kdo právě stojí u vašich dveří a rozhodnout, zda ho pustíte dále, či ne.

Navštivte prodejnu Elektro Zelenka a vyberte si bezdrátový zvonek, který vás nejen upozorní na hosty, ale bude vás i bavit.

 

Nářadí

Patříte mezi kutily, co mají rádi možnost si něco připravit, nebo vytvořit samy? Nebo jenom potřebujete nějaké to nářadí pro případné opravy vaší domácnosti. Ať jedno nebo druhé, Elektro Zelenka Vám nabízí široký sortiment nářadí, díky kterému už nebudou žádné opravy téměř nemožné.

Navštivte nás a vyberte si nářadí, které právě potřebujete.

 

Sauny

Přemýšleli jste o tom, jaké by to bylo mít doma vlastní saunu? Je to možné. V poslední letech se trend saun rozrůstá a dostupnost je přijatelnější.

Saunování má blahodárné účinky a přináší řadu zdravotních benefitů. Do domácností jsou poměrně oblíbené finské sauny, kterým se někdy říká sauna suchá.

Pokud vás představa o vlastní domácí sauně naplňuje, navštivte naší prodejnu Elektro Zelenka a společně s vámi dokážeme vybrat tu nejlepší možnost. O dopravu, instalaci a řešení sauny se postaráme.

 

Osvětlení

Sháníte osvětlení do vaší domácnosti, kanceláře, nebo pro vaši zahradu? V Elektro Zelenka si vyberete ze pestré nabídky svítidel různých druhů.

Říká se, že osvětlení v domácnosti je jedním z faktorů, který ovlivňuje náš pocit pohodlí, proto buďte při výběru například led žárovek pečlivý.

Při vaší návštěvě u nás v Elektro Zelenka vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem toho správného osvětlení.

 

Svítidla

Elektro Zelenka vám nabízí venkovní i interiérová svítidla, které jsou nedílnou součástí každé moderní domácnosti.

Vybrat si můžete z široké nabídky lustrů, lamp, bodovek a stropních svítidel.

Při vaší návštěvě u nás v Elektro Zelenka vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem toho správného osvětlení.

 

Žárovky a zářivky

Nevíte si rady jaké žárovky, nebo zářivky zvolit? V dnešní době jsou v kurzu úsporné LED žárovky a zářivky. LED žárovky a zářivky nabízí široké spektrum použití.

Na téma osvětlení, žárovek a zářivek be se dala rozvinout široká diskuze, my vám ale pro jednoduchý a jasný výběr doporučujeme navštívit prodejnu Elektro Zelenka, kde vám rádi s výběrem poradíme a pomůžeme.

 

Zahrada

Mít krásnou a příjemně sladěnou zahradu by chtěl téměř každý. Velká zahrada s dřevěnou pergolou, pod kterou by se vyjímal zahradní nábytek a uprostřed zahradní bazén, vedle kterého by stála dílna pro úschovu například benzínové sekačky, nebo motorové pily? Taková představa je velice hezká s námi reálná.

Vybavujete-li vaší zahradu, určitě byste měli navštívit naší prodejnu, kde najdete vše potřebné pro krásu a správu vaší zahrady.

S výběrem vám poradíme a s dopravou, nebo montáží pomůžeme.

 

Zahradní nábytek

Příjemné posezení na vaší zahradě každý den? Ano s naším zahradním nábytkem můžete na vaší zahradě užívat pohody každý den, nebo můžete připravit hostinu, či piknik.

Jelikož na zahradě, nebo terase většina lidí tráví poměrně dost času, měli bysme tomu přizpůsobit náš výběr. Při výběru bychom se určitě měli zaměřit na bytelnost, materiál nábytku, ale také na pohodlnost.

Stojí právě výběr zahradního nábytku před vámi? Navštivte nás a společně s vámi pro vás vymyslíme to nejlepší řešení.

 

Nůžky

Máte rádi pěkně tvarované keře a stromky? Nebo máte živý plot? Pokud ano, určitě by vám ve vaší dílně neměly chybět zahradní nůžky.

Pořiďte si nové zahradní nůžky a zatočte s nevyžádanými keřů, stromů, nebo se živým plotem. Díky zahradním nůžkám, budete schopni vaši zahradu proměnit v krásné místo, které vám bude každý závidět.

Zahradní nůžky byste měli vybírat podle toho, co s nimi budete stříhat. V případě, že si při výběru nebudete jistí, navštivte nás na prodejně Elektro Zelenka a my vám s výběrem rádi pomůžeme.

 

Sekačky

Údržba trávníku nemusí být pouze nepříjemná záležitost. Stačí si pořídit tu správnou pomocnici, tu správnou sekačku na trávu.

Mezi nejoblíbenější typy sekaček patří benzínové sekačky. Tyto sekačky nepotřebují přívod elektrické energie a nejsou omezeny délkou kabelu. Jejich mobilita je tak daleko větší, než u sekaček elektrických. Elektrické sekačky pro pohon využívají elektřinu, která je k nim vedena kabelem, jež musím být zapojen do zásuvky. Tato sekačka nemusí být tou správnou volbou v případě, že plánujete síct prostory s překážkami, neboť stále za sebou budete mít kabel. Elektrické sekačky jsou lehké, tiché a mohou být skvělou volbou pro sečení menších zahrádek. Jedním z dalších typů jsou sekačky Akumulátorové. Tyto sekačky jsou také poháněné elektromotorem, ale nejsou napájeny kabelem, nýbrž pomocí akumulátorů, díky čemuž jsou lehké a mobilní.

Tápete při výběru nové sekačky? Navštivte nás v prodejně Elektro Zelenka a my vám poradíme, jaká sekačka by pro vás mohla být nejlepší.

 

Pily

Pily rozdělujeme podle typu, na který materiál pilu používáme. Existují pily, které si poradí s dřevinami všech rozměrů, pily co nemají problém přeříznout kovy a nebo takzvané pily tvarovací, které umí tvarovat.

Pily v jednotlivých kategoriích ještě rozdělujeme podle dalších kritérií, například podle hmotnosti, pohánění, nebo způsobu vykonané práce.

Mezi nejoblíbenější pily na kov patří pokosová pila, která je ve skupině pil kotoučových. Při úpravě dřevin bychom mohli nejčastěji sáhnout po benzínové motorové pile, jež je dobrá pro přípravu dřeva v terénu.

Nevíte-li si rady, jakou pilu zvolit? Navštivte prodejnu Elektro Zelenka, kde vám rádi s výběrem poradíme.

 

Zahradní stroje

Zahradní stroje nám dokáží usnadnit práci na zahradě, nebo v okolí domu. V Elektro Zelenka vám nabízíme pestrý sortiment z kategorie zahradní stroje.

Přijďte se přesvědčit k nám na prodejnu a vyberte si zahradní stroje, které se budou hodit nejen pro vaší zahradu.

 

Čerpadla

čerpadla slouží k přečerpání vody z jedné nádoby do druhé. Mohou být našimi pomocníky, zejména když potřebujeme dostat všechnu vodu z bazénu pryč, nebo se nám dostala voda, tam kam neměla.

Čerpadla rozdělujeme do dvou kategorií, a to podle způsobu čerpání. Můžeme čerpat povrchově, nebo s ponořením části čerpadla do vody.

Navštivte prodejnu Elektro Zelenka a vyberte si čerpadlo, které vám bude sloužit pro všechny vaše potřeby.

Aktuality

16.10.2019

Přechod na nové digitální televizní vysílání DVB-T2

přechod na digitální televizní vysílání dvb t2
Týká se přechod na nové digitální televizní vysílání i mě? Jestliže přijímáte...

více aktualit


Otevírací doba

PO – PÁ: 8 – 17:00 hod.
SO: 8 – 11:30 hod.

774 954 939