Přejít k hlavnímu obsahu webu
Úvod » Sortiment » Elektronika

Televize

Vybíráte si novou televizi a nevíte jak vybrat tu správnou? Pokud nevíte, určitě nejste sami. Jak je známo, nová doba přináší nové technologie a ty se dotkly i našich televizorů.

V dnešní době televizory už neslouží pouze jako pasivní přehrávač televizních programu a nabízí nám mnohem více než před několika lety. Nové smart televize mohou sloužit jako multimediální zařízení domácnosti. Na takové smart televizi je jednoduše možné surfovat po internetu, psát si s přáteli, nebo číst zprávy. Ovšem hlavním důvodem, proč si televizor budete nejspíš pořizovat, bude za účelem sledování filmů, programů, a nebo seriálů.

Při výběru televize, byste se měli zaměřit na pár důležitých kritérií, podle kterých budete vybírat tu správnou.

Důležitá je zejména vzdálenost, z jaké budete na televizi koukat. Podle toho byste měli vybrat úhlopříčku. Dále byste se měli zaměřit na rozlišení, frekvence obrazu a technologii obrazu.

Nejspíše neplánujete kupovat novou televizi každé 2 roky, a tak byste si při výběru měli dát záležet. My vám doporučujeme navštívit prodejnu Elektro Zelenka, kde vám naši experti rádi pomohou s výběrem té správné televize, kterou si zamiluje celá rodina.

 

DVD přehrávače

DVD přehrávače patří mezi oblíbené doplňky k televizím. Díky tomuto zařízení jsme schopni přehrávat naše oblíbené DVD disky.

V Elektro Zelenka naleznete pestrou nabídku DVD přehrávačů, a to od těch obyčejných, až po chytré a cestovní.

 

Blu-ray přehrávače

Blu-ray přehrávače jsou další generací známých a oblíbených DVD přehrávačů. Blu-ray přehrávače dokáží přehrávat klasické DVD disky, CD disky a Blu-ray disky.

Blu-ray přehrávače nabízí přehrání obrazu ve skvělé kvalitě, což z nich dělá favorita ve světě diskových přehrávačů.

 

Domácí kina

Prostorový zvuk jako v kině u vás v obývacím pokoji? Ano to je možné díky domácím kinům. Domácí kino je příslušenství k televizím, které ve vašem pokoji dokáže vytvořit dokonalý zvuk.

Chcete-li si vychutnat váš oblíbený film se vším všudy? Navštivte prodejnu Elektro Zelenka a společně vybereme správné domácí kino do vaší domácnosti.

 

Gramofony

Gramofon již není pouze zařízení pro přehrávání gramofonových desek. Dnešní gramofony nabízí řadu šikovných funkcí, díky kterým nemusí být toto zařízení používáno pouze pro přehrávání gramofonových desek.

Přijďte se podívat na pestrou nabídku klasických, i moderních gramofonů na prodejnu Elektro Zelenka. Určitě si vyberete.

 

Mikrosystémy

Vybavte si vaší domácnost skvělými mikrosystémy. A vybavte si celou! Nyní si můžete pořídit kvalitní mikrosystémy za dostupné ceny.

Je známo, že mikrosystémy jsou menších rozměrů. Ale i přes jejich menší rozměry dokáží nabídnou velice kvalitní zvuk a moderní technologie, jako přehrávání muziky přes USB, nebo bluetooth.

Navštivte prodejnu Elektro Zelenka a porozhlédněte se po mikrosystémech, které změní vaší domácnost.

 

Záznamová média

Potřebujete si něco uschovat, zálohovat, nebo zkopírovat na CD, DVD, či kazety? V Elektro Zelenka vám nabídneme širokou řadu záznamových médií.

Pořídit si u nás můžete audio kazety, CD-R, nebo CD-RW, DVD a videokazety.

Na vaši návštěvu se budeme těšit v Elektro Zelenka. Rádi vám s výběrem toho správného pomůžeme.

 

Mobilní telefony

V dnešní době si život bez mobilních telefonů nedokážeme představit. Představte si, že byste měli být týden bez mobilního telefonu, zvládnout by se to dalo, ale příjemné by to nebylo nikomu.

Cítíte, že už váš stávající telefon pomalu odchází? Doporučujeme nečekat až se tomu tak stane, potřebujete-li telefon každý den, budete muset rychle koupit nový a váš rychlý výběr telefonu by nemusel být nejlepší.

Vyberte si z klasických tlačítkových telefonů, které nejsou vybaveny operačním systémem a umožňují pouze základní funkce jako telefonování, psaní sms, čas a budík, nebo z telefonů chytrých. Chytré telefony jsou vybaveny operačními systémy, díky kterým máme možnost používat mobilní aplikace.

V Elektru Zelenka si určitě dokážete vybrat z obou druhů. Rozhodnout se také můžete, zda zvolí chytrý telefon s operačním systémem Android, nebo iPhone s operačním systémem iOS.

Přijďte s námi prokonzultovat vaše potřeby a požadavky na nový telefon a určitě pro vás najdeme ten nejvhodnější.

 

Kabely

Kabely jsou nedílnou součástí elektrických přístrojů a není nic nečekaného, že se čas od času může kabel poničit. V případě, že si potřebujete obstarat jakýkoliv kabel, určitě byste měli navštívit prodejnu Elektro Zelenka.

U nás na prodejně si vyberete z různých délek a druhů kabelů. Nabízíme vám HDMI kabely pro propojení televizorů a monitorů, prodlužovací kabely, VGA kabely pro přenos analogového video signálu, SCART kabely, které se používají pro připojení rozličných audio i video zařízení, nebo přepěťové ochrany a mnoho dalšího.

 

Fotoaparáty

Fotoaparáty nám v dnešní době umí nabídnout špičkovou kvalitu pořízených fotografií. U nás si vyberete z kvalitních digitálních kompaktů i zrcadlovek.

Řada dnešních fotoaparátů je vybavena skvělými funkcemi, jako například možnost propojení přes bluetooth, nebo připojení k Wi-Fi.

Přijďte se podívat do prodejny Elektro Zelenka a pořiďte si fotoaparát, díky kterému vám zážitky ve formě krásných fotografiích zůstanou hodně dlouho. Nebo pořiďte dětský fotoaparát vašim ratolestem, kterým na tváři vykouzlí takovou radost, že budete mít první fotografii jasnou.

 

Videokamery

Staré fotky ve vašem albumu už vás nebaví, nebo by jste chtěli mít větší záznam na vzpomínky? Videokamery jsou přesně pro vás.

S kamerou vám už nic neuteče. Pořiďte si kameru a zachyťte vše důležité. Pro řidiče, kteří tráví hodně času v autě, nabízíme profesionální kamery do auta.

Navštivte prodejnu Elektro Zelenka a vyberte si kameru, která vás nezradí a budete se na ni moci spolehnout.

Aktuality

20.1.2021

Provoz během epidemie koronaviru

elektro Bechyně
Vážení zákazníci, vzhledem k současnému rozhodnutí vlády je naše prodejna elektra v...

16.10.2019

Přechod na nové digitální televizní vysílání DVB-T2

přechod na digitální televizní vysílání dvb t2
Týká se přechod na nové digitální televizní vysílání i mě? Jestliže přijímáte...

více aktualit


Otevírací doba

PO – PÁ: 8 – 17:00 hod.
SO: 8 – 11:30 hod.

774 954 939