Přejít k hlavnímu obsahu webu
Úvod » Sortiment » PC a kancelář

Kalkulačky

Zdlouhavé výpočty z hlavy při práci v kanceláři nebo ve škole? Tomu už tak dávno není! Kalkulačky vám usnadní mnoho práce a ušetří spoustu času.

V Elektro Zelenka naleznete mnoho druhů kalkulaček, které disponují mnoha funkcemi a určitě si zde vyberte tu vhodnou právě pro vás.

 

Herní konzole

Jste vášnivý hráč nebo si jen chcete zkrátit dlouhé chvíle? Ať už chcete být čím dál tím lepším hráčem ve vaší oblíbené hře nebo se zabavit s kamarády či rodinou, herní konzole je pro vás to pravé.

Při výběru je podstatné si určit, zda máte zájem o konzoli do ruky, se kterou si můžete zahrát téměř všude nebo herní konzoli na televizi, u které se budete při hraní cítit pohodlně.

V Elektro Zelenka vám rádi pomůžeme vybrat z několika druhů dle Vašich preferencí.

 

Hry na konzole

Pořídili jste si herní konzoli a nejste si jistí výběrem hry nebo jen toužíte po něčem novém, než jste hráli doposud? Druhů her na konzole je dnes už nepřeberné množství. Můžete si vybrat mezi velice oblíbenými hry sportovními, neméně oblíbenými akčními, závodními a mnoho dalších.

Kvalita her je díky dnešním technologiím na velice dobré úrovni a vy se tak můžete vcítit do hry, jako byste byli jedním z hlavních hrdinů! Je jen na Vás, kterým směrem se vydáte a jaký žánr bude ten pravý přímo pro Vás.

Přijďte se k nám podívat. My věříme, že si určitě vyberete.

 

Notebooky

Notebook je zařízení, které najdeme téměř v každé domácnosti, jelikož je to velký pomocník při naší práci nebo jen při tom, kdy se chceme zabavit. Tento přenosný počítač má mnoho výhod a využití. Není náhoda, že se během posledních let stal tolik oblíbeným mezi studenty na psaní poznámek nebo pro zaměstnance například v kancelářích, kdy mohou díky notebooku pracovat téměř odkudkoliv.

Při koupi právě tohoto zařízení však mohou nastat potíže, jelikož na trhu je jich celá řada a každý notebook je vhodný na něco jiného. Pokud předem víte, že budete notebook hodně nosit do školy/práce, rozhodně oceníte nějaký lehčí, pokud si na něm plánujete občas zahrát hry, rozhodně se Vám bude hodit notebook výkonnější. Jste-li vášnivý hráč, určitě byste měli přemýšlet o pořízení herního notebooku.

Parametrů, dle kterých se můžeme rozhodovat je několik, ať už začneme tím, zda požadujeme, aby byl notebook i dotykový, měl velký displej, dostatečně velké úložiště, rozlišení a v neposlední řadě značka či typ procesoru.

Pokud si nevíte rady, v Elektro Zelenka s Vámi rádi prokonzultujeme vaše požadavky a najdeme notebook vhodný právě pro vás.

 

Tablety

Tablet je zařízení, které je částečně notebookem a částečně chytrým mobilním telefonem. Tablet nám může být velkým pomocníkem, nejsme-li milovníci notebooků, rádi cestujeme, nebo je pro nás mobilní telefon příliz malý.

Na tabletech můžeme dělat téměř vše, co nám nabízí mobilní telefony a notebooky. Hrát hry, surfovat po internetu, komunikovat s přáteli.

Tablety se mohou lišit velikostí, operačním systémem, funkcemi, výbavou, ale i konstrukcemi.

Přemýšlíte-li o pořízení nového tabletu pro vás samotné, nebo jako dárek pro děti? Navštivte náš a společně najdeme ten správný.

 

Monitory

Monitory jsou nedílnou částí stolních počítačů, ale také mohou být velikým přínosem pro uživatele notebooků. V dnešní době je čím dál více populární, mít u jednoho zařízení více monitorů. Někdo říká, že se mu díky tomu lépe pracuje, někdo zase, že se kvůli tomu prokrastinuje.

Rozdíly mezi monitory jsou zejména v kvalitě a vlastnostech obrazu.

Navštivte naší prodejnu Elektro Zelenka a společně pro vás dokážeme vybrat ten nejideálnější monitor.

 

Paměťová média – USB, SDHC, Micro-SDHC

Pracujete s cennými daty a představa, že byste je měli ztratit vás děsí? Pokud ano, pořiďte si paměťové médium.

Paměťová média slouží k úschově dat, jsou to takzvaný nosiči cenných dat. V případě, že pracujete s daty, o které nechcete přijít, určitě byste si tuto “úschovnu dat” měli pořídit. Cenová dostupnost paměťových médií je přijatelná a kolikrát opravdu dokáží hodně zachránit.

Přijďte se podívat do naší prodejny elektra a společně pro vás vybereme to nejlepší řešení.

 

Tiskárny a cartridge

Tiskárna by v dnešní době měla být nedílnou součástí každé funkční kanceláře a moderní domácnosti.

Při výběru byste se měli zaměřit na účel tiskárny. Jak často ji budete používat, potřebujete-li síťovou tiskárnu pro více zařízení, budete chtít skenovat, tisknout barevně, nebo potřebujete multifunkční kancelářskou tiskárnu.

U nás si vyberete z nabídky multifunkčních, laserových i inkoustových tiskáren. Také nabízíme náplně do tiskáren, díky kterým dokážete z vaší tiskárny získat co nejvíce.

Tápete-li při výběru té správné tiskárny, navštivte prodejnu Elektro Zelenka a společně pro vás najdeme tu správnou tiskárnu.

 

PC doplňky

V Elektro Zelenka si můžete vybrat z široké nabídky PC doplňků.

Nabízíme vám pestrý výběr myší, sluchátek, mikrofonů, baterií, napájecích adaptérů a software pro vaše zařízení.

Přijďte se k nám podívat a vyberte si to, co právě potřebujete.

 

Klávesnice

Klávesnice je nedílnou součástí dnešních stolních počítačů, ale může být také skvělým doplňkem pro váš přenosný notebook.

V dnešní době je nabídka klávesnic velice rozsáhlá, vybrat si může každý, a to z běžných kancelářských klávesnic pro každodenní používání v běžném čase, nebo v práci, z herních klávesnic, které disponují speciálními klávesnicemi a funkcemi s uplatněním v počítačových a klávesnic mechanických, jež jsou obdařeny kvalitními spínači. Mechanická klávesnice je vhodná pro hraní her, i každodenní psaní.

V Elektro Zelenka naleznete pestrou nabídku těchto druhů klávesnic. Přijďte se přesvědčit a vybrat si tu pravou.

Aktuality

16.10.2019

Přechod na nové digitální televizní vysílání DVB-T2

přechod na digitální televizní vysílání dvb t2
Týká se přechod na nové digitální televizní vysílání i mě? Jestliže přijímáte...

více aktualit


Otevírací doba

PO – PÁ: 8 – 17:00 hod.
SO: 8 – 11:30 hod.

774 954 939