Přejít k hlavnímu obsahu webu
Úvod » Osobní péče

V Elektro Zelenka naleznete širokou nabídku kvalitních spotřebičů z kategorie osobní péče.

Vybrat si můžete vše potřebné pro úpravu a péči vlasů, a to žehličky na vlasy, kulmy na vlasy a fény. Přijdete si na své i při pořizování spotřebičů pro zubní hygienu, nebo zastřihování chloupků.

 

Fény na vlasy

Většina z nás to zná, po sprše či koupeli přichází na řadu náš fén pro důkladné vysušení našich vlasů. Elektro Zelenka vám nabízí fény, které vám nejen dokonale vysuší vlasy, ale také pomohou s vytvořením vašeho účesu.

Často cestujete a berete si svého pomocníka s sebou? Určitě byste měli přemýšlet o pořízení cestovního fénu, který je lehký a v cestovní tašce nezabere příliš místa.

 

Žehlička na vlasy

Doba, kdy dámy musely pro krásný účes navštívit kadeřnictví je pryč. Nyní je možné se vytvořit dokonalý účes z pohodlí vašeho domova. K dokonalému účesů vám může pomoci právě žehlička na vlasy, díky které budete schopné si vaše vlasy narovnat, jako kdybyste právě odcházela z kadeřnictví.

U nás si můžete vybrat z klasických žehliček do domácnosti, cestovních žehliček na vlasy pro vaše cestování v kráse a nebo parních žehliček pro hladké a lesklé vlasy.

Přijďte se podívat k nám na prodejnu a společně pro vás vybereme tu správnou žehličku na vlasy.

 

Zubní hygiena

Vše co potřebujete pro péči o vaší zubní hygienu naleznete v prodejně Elektro Zelenka. U nás si vyberete například vyberete ze široké nabídky elektrických zubních kartáčků, které může používat téměř každý, a to i včetně dětí.

 

Epilátory

Dlouhodobé a spolehlivé odstranění chloupků? Pokud přesně tohle vyžadujete, určitě by vám v domácnosti neměl chybět epilátor! Epilátor odstraňuje chloupky včetně jejich kořínků a považuje se za nejúčinnější způsob pro odstraňování chloupků.

U nás si vyberete ze všech různých druhů epilátorů, a to včetně epilátorů na obličej.

 

Zastřihovače

Nejste ten typ, který si potrpí na pravidelné návštěvy kadeřnictví? Pokud se rádi staráte o svou vizáž sami z pohodlí domova, určitě by vám v domácnosti neměly chybět zastřihovače.

Zastřihovače mohou být skvělým pomocníkem při úpravě vzhledu. Při výběru nového byste se měli zaměřit na část obličeje, který si budete chtít upravovat. V nabídce Elektro Zelenka si můžete vybrat ze zastřihovačů určených na vlasy, vousy a chloupky.

 

Kulmy

Kulmy se řadí do seznamu pomocníků při přípravě účesů. Za pomocí loknovací kulmy si můžete jednoduše vytvořit krásný účes.

Kulmy se se dělí podle způsobu namotání vlasů. V Elektro Zelenka si můžete pořídit kulmy automatické, které si samostatně namotávají prameny vlasů. Namotání je rovnoměrné a stejné. Automatická kulma je vhodná pro rychlé a nenáročné připravení účesů. A nebo kulmykónické, které se mohou při začátku užívání zdát poměrně náročné, jelikož se na ní prameny vlasů musí namotávat manuálně. Ovšem po čase používání určitě zvládnete připravit skvělý účes za chvilku.

Aktuality

16.10.2019

Přechod na nové digitální televizní vysílání DVB-T2

přechod na digitální televizní vysílání dvb t2
Týká se přechod na nové digitální televizní vysílání i mě? Jestliže přijímáte...

více aktualit


Otevírací doba

PO – PÁ: 8 – 17:00 hod.
SO: 8 – 11:30 hod.

774 954 939