Přejít k hlavnímu obsahu webu
Úvod » Mrazáky

Tak jako lednička by ani mrazák neměl chybět v žádné domácnosti. Mrazák se využívá pro dlouhodobou úschovu všech různých potravin. Při výběru vhodného mrazáku je také vhodné soustředit se na energetickou náročnost, protože mrazák pracuje nepřetržitě a vhodným výběrem můžete ušetřit hodně peněz za elektřinu.

 

Při výběru nového mrazáku byste se měli zaměřit především na kapacitu a místo, kam mrazák plánujete umístit. V Elektro Zelenka si můžete vybrat z pultových mrazáků, které se pyšní zejména větším objemem, ale nemají zásuvky, tudíž přehlednost v něm není úplně ideální. Pultový mrazák určitě nalezne uplatněnost u větších domácností, restaurací a obchodů. Další z typ mrazáku je mrazák šuplíkový, který je oblíbený v běžných domácnostech, a to zejména pro jeho přehlednost. Vnitřní prostor šuplíkových mrazáků je rozdělen do přihrádek a potraviny v nich je možné systematicky rozdělit a skladovat. Tento typ mrazáků je také ve většině případů využíván u kombinovaných lednic s mrazákem.

 

Přijďte se podívat do naší prodejny a vyberte si mrazák, který nejen splní veškeré vaše požadavky co se funkčnosti týče, ale bude i skvělou ozdobou vaší domácnosti.

Aktuality

16.10.2019

Přechod na nové digitální televizní vysílání DVB-T2

přechod na digitální televizní vysílání dvb t2
Týká se přechod na nové digitální televizní vysílání i mě? Jestliže přijímáte...

více aktualit


Otevírací doba

PO – PÁ: 8 – 17:00 hod.
SO: 8 – 11:30 hod.

774 954 939