Přejít k hlavnímu obsahu webu
Úvod » Malé kuchyňské spotřebiče

Malé kuchyňské spotřebiče by měly být nedílnou součástí každé fungující kuchyně.

U nás najdete všechno na jednom místě a vyberete si z kvalitních odšťavňovačů, profesionálních a dostupných kávovarů pro přípravu například lahodného latté machiato, šikovných kráječů potravin, chytrých mlýnků na maso, krásného nádobí, a nebo skvělých topinkovačů pro přípravu toustů jako od mistrů.

Navštivte nás a proměňte vaší kuchyni na místo, kde se vytváří ta správná domácí atmosféra.

 

Kávovary

Doba, kdy jsme při přípravě kávy byli závislí na rychlovarné konvici je pryč. Pomalu ale jistě se české domácnosti plní domácími kávovaryDíky naší pestré nabídce kávovarů, si v rychlosti dokážete připravit lahodné cappuccino, espresso, espresso lungo a jiné druhy kávy.

Při příští návštěvě vašich známých je překvapte kávou jako z vyhlášené kavárny a sledujte jejich reakce. Určitě je příjemně potěšíte.

 

Kráječe potravin

Přemýšleli jste o tom, jaké by bylo vyměnit nůž a prkénko za šikovný kráječ potravin? Pokud ano, jste tu správně. Máme pro vás širokou nabídku kráječů potravin. Můžete si vybrat, zda by jste rádi vaší domácnost obohatili o manuální, či elektrický kráječ.

Kráječe potravin jsou skvělým pomocníkem pro přípravu pokrmů.

 

Odšťavňovače

Čerstvé a zdravé šťávy jsou prostě skvělé a dopřát si je nyní můžete snadně a dostupně.

Při výběru toho správného odšťavňovače je důležité si určit, jak tento spotřebič budeme chtít používat a jaký nápoj budeme často připravovat. Na základě těchto informací se můžete rozhodnout jaký ze tří druhů odšťavňovačů bude pro vás ten nejlepší.

Vybrat si můžete typ odšťavňovače lis na citrusy, který je cenově velice dostupný a bude pro vás ideální volbou, pokud plánujete připravovat čerstvé šťávy občasně. Jak už název tohoto typu odšťavňovačů napovídá, tento typ je primárně určen pro přípravu čerstvých nápojů z citrusů.

Další typ je šnekový odšťavňovač. Tento odšťavňovač dokáže “vyšťavit” potraviny nejvíce, tudíž nápoj z tohoto odšťavňovače je velice hustý a příliš nepění. Tento typ je poměrně pomalý, ovšem pro domácí použití idealni. Šnekový odšťavňovač je vhodný pro přípravu nápojů z většiny druhů ovoce a zeleniny.

Poslední typ je odstředivý odšťavňovač. Tento odšťavňovač nedokáže “vyšťavit” potraviny tak dobře jako šnekový odšťavňovač a má poměrně větší pěnivost. Šťávy z odstředivého odšťavňovače nejsou určené pro delší skladování, ale pro konzumaci čerstvých nápojů. Tento typ pro vás bude ideální volbou, pokud plánujete připravovat nápoje z tvrdých plodů, ovšem pro vyšťavování měkčích plodů není ideální.

 

Mlýnky na maso

Máte-li rádi pokrmy z čerstvě namletého masa, určitě by ve vaší domácnosti neměl chybět mlýnek na maso.

Mlýnky na maso rozdělujeme na ruční mlýnky a mlýnky elektrické.

Pokud plánujete mlýnek používat zřídka, mohl by pro vás být ideální mlýnek ruční, v případě, že budete chtít mlýnek používat častěji, měli byste zvážit pořízení mlýnku elektrického.

 

Nádobí

Pořídili jste si novou kuchyň a sháníte se po hezkém nádobí? Nebo právě přišel čas na obměnu? Ať je váš důvod jakýkoliv, u nás si určitě vyberete.

Říká se, že kvalitní nádobí je základ každé správné domácnosti a my vám ho nabízíme. Sháníte stylové hrnky na espresso, nebo talíře, které budou ladit s interiérem vaší kuchyně? Přijďte nás navštívit a společně pro vás vybereme to nejlepší.

 

Topinkovače

Topinkovač je náš kuchyňský pomocník při přípravě skvelých (nejen) snídaní. Říká se, že snídaně je nejdůležitější jídlo z celého dne a pokud chcete tento pokrm obměnit, doporučujeme vám vyzkoušet topinkovač.

Díky topinkovači si dokážete každé ráno připravit teplé a křupavé topínky, tousty, nebo sendviče.

Aktuality

16.10.2019

Přechod na nové digitální televizní vysílání DVB-T2

přechod na digitální televizní vysílání dvb t2
Týká se přechod na nové digitální televizní vysílání i mě? Jestliže přijímáte...

více aktualit


Otevírací doba

PO – PÁ: 8 – 17:00 hod.
SO: 8 – 11:30 hod.

774 954 939