Přejít k hlavnímu obsahu webu
Úvod » Chladničky

Lednička je v dnešní době nedílnou součástí každé domácnosti. Každý z nás řeší jak uchovat potraviny čerstvé co nejdéle, v čemž je lednička pro každou domácnost nepostradatelný pomocník. Lednička je velice důležitý kuchyňský spotřebič a výběru bychom měli věnovat větší pozornost. Při výběru kvalitní chladničky je důležité zaměřit se i na energetickou třídu, protože lednička je jedním z mála spotřebičů, které fungují 24 hodin denně.

Typů chladniček je celá řada. V posledních letech jsou hitem americké ledničky. Přednost amerických ledniček je zejména jejich objem a přehlednost. Tyto ledničky jsou výbornou volbou do větších domácností. Další oblíbený typ je kombinovaná lednička, tento typ je v českých domácnostech momentálně nejvíce rozšířený. Největší výhodou kombinované ledničky je její praktičnost a to díky oddělenému chladícímu a mrazícímu prostoru se samostatnými dveřmi. Oblíbené jsou také jednodveřové ledničky, mini ledničky a ledničky do auta.

Přijďte se podívat do naší prodejny a vyberte si ledničku, která nejen splní veškeré vaše požadavky co se funkčnosti týče, ale bude i skvělou ozdobou vaší domácnosti.

Aktuality

16.10.2019

Přechod na nové digitální televizní vysílání DVB-T2

přechod na digitální televizní vysílání dvb t2
Týká se přechod na nové digitální televizní vysílání i mě? Jestliže přijímáte...

více aktualit


Otevírací doba

PO – PÁ: 8 – 17:00 hod.
SO: 8 – 11:30 hod.

774 954 939